P U T N I K - Bečiči

Restaurace a bungalovy

Hotel PUTNIK ( dříve PRAHA ) v Bečiči je položen těsně nad " Jadranskou magistrálou " silnicí. Ubytování je převážně v bungalovech s dvoulůžkovými i třílůžkovými pokoji turistické kategorie. Vybavené jsou sprchou, terasou a vzdálené od písčité pláže cca 150m. Stravování je možné si zajistit v kryté restauraci s kapacitou 400 - 500 stravovacích míst nebo v restauraci "na terase", která je pod širým nebem. Lepší komfort ubytování pak zajišťují 3 apartmány. Před objektem PUTNIK je možné auta zaparkovat.

Restaurace PUTNIK patří svými cenami mezi nejlevnější na Budvanské riviéře, obsluha rozumí česky a zná i naši národní kuchyni. V restauraci " na terase " se podává mj. dobře vychlazené 0,5 l Nikšičko Pivo za přijatelnou cenu - našim pivařům proto doporučujeme ochutnat !

P.S. Foto-pohledy byli pořízeny v měsíci září l.p.2000.

Ceny pro letní sezonu 2006 - tj. od 1.5 - 1.11.2006

Možné je také objednání POLOPENZE á 8 EUR, PLNÁ PENZE 10 EUR

Ubytování, stravování květen a říjen (5,10) červen a září (6,9) červenec a srpen (7,8)
Bungalovy 7 EUR /os. 8 EUR /os. 10 EUR /os.

Uvedené ceny nezahrnují pobytovou taxu (boravišna taxa = 0,7 EUR/os/den).

Pro rezervaci pobytu vám stačí zaplatit 20% celkové hodnoty pobytu, vypočítané z uvedeného ceníku (jde na účet majitele objektu) a 80 % se pak zaplatí při příjezdu majiteli.

5 EUR / APP vám účtujeme na naši zprostředkovací režii.

Pozor, atraktivní termíny sezony jsou u nás vždy velmi brzy rozebrány. Od 11/2005 začala rezervace APP na sezónu 2006. Všem našim stálým hostům proto doporučujeme nečekat a zajištění rezervace termínu si obratem zajistit. Objednávka