Piknik " RATKO "

Využijte příležitosti k návštěvě Trogirské riviéry a užijte si s námi originální Dalmatýnský picknick. Nabízí se vám také možnost různých denních i večerních výletů splněných dle vašeho přání.. Velice atraktivní a žádané jsou dnes výlety na ostrovy Drvenik, Šolta nebo do zátoky Vinisče, Starý Trogir.a jiné, kde jsou zachovány staré rybářské přístavy, umístěné v ještě netknuté přírodě. Z našich dlouholetých zkušeností vám pro tuto sezónu nabízíme tento program.

9 hod. odjezd z Trogiru na ostrov Šolta

10.30 hod. příjezd na ostrov, koupání v Dlouhé zátoce, prohlídka starého přístavu Maslenica,

12.30 příjezd na Velký Drvenik, zátoka Krkňáš -koupání v panensky čistém moři a grilování ryb, občerstvení je min. - 300g grilované ryby, salát, 1/2 litru červeného nebo bílého vína, limonáda.

15 hod. odjezd na Vinisče, prohlídka rybářské zátoky, koupání, StaroČeško pivo ve stylové restauraci Kaktus.

18.30 hod. příjezd do Trogiru

Tento výletní program je možné přizpůsobit přání hostů. Loď " IVANKA " splňuje všechny požadavky námořních předpisů, záchrané pásy, plavební povolení s koncesí.

Cena výletu s občerstvením je 15 EUR, bez jídla pak jen 10 EUR

Při objednávání lodě IVANKA je nutné, aby se účastníci plavby předem domluvili a připravili si pro vyplutí lodě z Trogirského přístavu zálohu min. 60 EUR.

Rezervujte si předem požadavky pro větší skupiny tj. 6 - 12 osob

Těšíme se na setkání, při společné cestě za poznáním.

Pro rezervaci vám stačí u nás zaplatit 20% celkové hodnoty společné akce, vypočítané z uvedeného ceníku. 80% celkové ceny se pak doplácí při nástupu u majitele lodě.

5 EUR / skupina - vám účtujeme manipulační poplatek na zprostředkovací režii.

Pozor, atraktivní termíny sezóny jsou u nás vždy velmi brzy rozebrány. Od 11/2005 začíná rezervace APP na sezónu 2006. Využijte toho, že se do ledna 2006 neúčtuje hostům zprostředkovací režie 5 EUR/APP ! Všem našim stálým hostům proto doporučujeme nečekat a zajištění rezervace termínu si obratem zajistit. Objednávka